Sommeraktiviteter i de lokale idrettsklubbene!

barn i en liten seilbåt
Asker Seilforening
seilbåter
tre barn og en elefantkostyme på fotballbane
tennis

Holmen Senter er stolt sponsor av de lokale idrettslagene på Holmen! Det er mange av dem som har aktiviteter og leire for barn i sommer, her får du en oversikt.

Påmeldingene er i gang så det er lurt å være litt rask. Hva synes barna dine er artig å gjøre?

Det er mange arrangmeneter for barn, med få og mange dager. Noen av klubbene har flere uker å velge mellom og det er forskjellige vanskelighetsgrader. Det på vann, land, med og uten ball.

Det er en glimrende mulighet å teste ut en idrett man er nysgjerrig på. Kanskje det er en suksess og de vil fortsette til høsten!

Finn en gruppe som ditt barn passer i :) Sjekk ut dato, pris og vanskelighetsgrad når du kartlegger for sommeren.

Lykke til med sommeraktivitetene, endelig en aktiv sommer igjen :)

Holmen Tennis

har flere uker med kurs. Få full oversikt her; Kursoversikt

Holmen Idrettspark

arrangerer aktivitetsuken i uke 27, se info her

Asker Seilforening

har seilekursene "Sjøsprøyt" disse ukene

Asker Svømmeklubb

har både kurs for å trygge i vann Splashcamp og Outdoor Adventure Camp som er uteaktiviteter og friluftsliv.

Holmen IF fotball

I uke 25 og 32 arrangeres Tine Fotballskole, les mer og påmleding i denne linken

Holmen Tropp og Turn

I uke 25 og 26 arrangeres det aktivitetsdager og i uke 31 og 32 er det sommerturn-SFO, les med på denne siden

Cowboylandsbyen som besøker oss på Holmendagen har også sommerklubb, se mer info her