Åpningstider

Ordinære åpningstider
Dag Åpningstider
Mandag 10:00 - 20:00
Tirsdag 10:00 - 20:00
Onsdag 10:00 - 20:00
Torsdag 10:00 - 20:00
Fredag 10:00 - 20:00
Lørdag 09:00 - 18:00
Søndag Stengt
Anne Margrethe Art

Åpent i dag 10:00 - 20:00

Om Anne Margrethe Art

Anne Margrethe ønsker deg velkommen til Pop-up salgsutstilling i 2. etg her på Holmen Senter. Kom innom, bli inspirert og se salgsutstillingen "Årets Høydepunkt - Inn i sirkelen", en unik opplevelsesreise om livets prosesser i flotte fargekombinasjoner.

OM ANNE MARGRETHE ART

Anne Margrethe ønsker deg velkommen til Pop-up salgsutstilling i 2. etg her på Holmen Senter.

Kom innom, bli inspirert, "Årets Høydepunkt - Inn i sirkelen", en unik opplevelsesreise om livets prosesser i flotte fargekombinasjoner.

Maleriene er fargerike, tidløse og skildrer livets viktigste prosesser. Bildene er hovedsakelig i symbolsk, psykologisk / filosofisk, intuitiv og ekspresjonistisk stil. Inspirational art! Med sin kunst, ønsker hun å inspirere betrakteren til dypere kommunikasjon, visdom og påfyll av positiv energi. Søker du fornyelse i hjemmet, på hytta eller jobben, Her finner du løsningene.

Ny kunst på veggen inspirerer og motiverer til nye begynnelser!

Anne Margrethes bakgrunn

Født 1967 i Bærum, bor i Asker. Malt siden tidlig ungdom. Gått i lære hos bl.a. Peter Esdaile og Øystein Edvardsen. Workshops med Freydoon Rassouli. Jobbet 30 år i Hydro og Statoil/Equinor. Utdannet grafisk designer, prosjektleder, retorikk og kommunikasjon. Ledet Brand Centre i Statoil/Equinor fra 2010 til 2015.

35 års erfaring med visuell kommunikasjon, hvor hun i 2015 sa opp sin faste jobb i Statoil, og har nå hatt over 45 kunstutstillinger i inn og utland.

I tillegg til kunsten jobbet hun i 2019 med implementering av den nye visuelle identiteten for Asker kommune i forbindelse med sammenslåingen av de tre kommunene Hurum, Røyken og Asker.

Anne Margrethe har nylig vært invitert til og stilt ut malerier i Louvre Museum/Paris (oktober 2023), og er nå invitert til å stille ut under den 60. internasjonale Biennalen i Venezia, fra 13. til 27. september 2024.

Fra 10. juni 2023 til og med 28.02.2026 inviterer Anne Margrethe til pop-up-utstillingen Årets Høydepunkt "Inn i Sirkelen" på Holmen Senter, med over 70 malerier & kunsttrykk og er blitt en kjempesuksess. Stadig flere besøkende har gitt flotte tilbakemeldinger, som at utstillingen er en helt unik kunstopplevelse, hvor flere sier de har fått et fornyet forhold til kunst og ser nye muligheter i livene sine.

Bli bedre kjent med hennes kunst, historiefortelling og bakgrunn i nettgalleriet: www.annemargrethe.com

I tillegg finner du Anne Margrethe Art på Facebook, Instagram, Youtube og LinkedIn

Beliggenhet

2. etg

Parkering

p-hus

Våre ansatte